HABERLER

EYLÜL AYI İLÇE DANIŞMA TOPLANTISI YAPILDI

Toplantıya Ak Parti İl başkanı Hikmet Ayar, AK Parti Rize milletvekili Nusret Bayraktar, İl yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanı Ahmet Yılmaz, belediye başkanı Osman Haşimoğlu, ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Kadın kolları, Gençlik kolları, belediye başkanı ve il genel meclis üyesi yaptıkları çalışmalarla ilgili faaliyet raporlarının sunumu yaptılar. Toplantıda Ayar ve Bayraktar teşkilat mensuplarından Çamlıhemşin’le ilgili çalışmalar hakkında bilgi alarak, Çamlıhemşin’in sorunları hakkında konuştu.

- En büyük Pay teşkilatların”

Çamlıhemşin ilçe danışma meclisi toplantısında konuşan AK Parti İl başkanı Hikmet Ayar “Rize’de kat edebileceğimiz bir miktar daha yolumuz olduğunu düşünüyorum. Bu başarıda en büyük pay teşkilatçılıktan geliyor. O yüzden birlik beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam etmeliyiz. Hep daha iyi yapmak için böbürlenmeden guru yapmadan daha çok çalışmaya devam etmeliyiz.” Dedi.

“Allah Bize daha Güzelini Nasip Etti”

AK Parti Rize milletvekili Nusret Bayraktar ise Davos ile Ayder arasında bir karşılaştırma yaparak Ayder’in çok daha güzel ve değerli olduğunu, bu değerin kıymetini kısmen bildiğimizi söyledi. Bayraktar, “Biz varlık içerinde, kısmen ne olduğumuzu bilmeden yokluk yaşıyor. Davos denilen yere gittik. Alt yapısı, bakımı, kullanımı, koruma kullanma dengesi çok güzel olduğu için bütün dünyanın gıpta ile bakıp, gidip dineldiği, eğlendiği kongre yaptığı, turizm yaptığı yerdir. Ama Allah bize daha güzelini nasip etti. Onun için Davos sonrası burada kayak tesisislerinin yapımı ve bununla ilgili çalışmaların dile getirildiği toplantılarda ben bir şey söylemiştim. Orda demiştim ki; “Davos’a gerek yok, daha güzel Ayder var” bu bakımdan ciddi bir nimete sahibiz. Bunun kıymetini bilmeliyiz. Böyle bir vadinin korunmaya, gözümüz gibi bakılmaya ve ebetteki istifade etmeye ihtiyacımız var.” Şeklinde konuştu.

GALERİ

Copyright © 2014 Çamlıhemşin Belediyesi Tüm Hakları Saklıdır