HABERLER

ÇAMLIHEMŞİN AK PARTİ YENİDEN YILMAZ DEDİ

Çamlıhemşin' de mevcut başkan Ahmet Yılmaz tek liste ile girdiği seçimi kazanarak yeniden başkan oldu.

Çamlıhemşin Atatürk İlkokul konferans salonunda yapılan kongreye AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar AK Parti Rize Milletvekili Nusret Bayraktar, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Çamlıhemşin Belediye Başkanı Osman Haşimoğlu, il yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.

Kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Ardından başkanlık divanı seçimi yapıldı. Divana, AK Parti Rize İl Başkan Yardımcısı Avukat Harun Mertoğlu divan başkanı seçildi. Gündemin okunmasının ardından, Yönetim Kurulu faaliyet raporu ve gelir-gider hesap raporu okundu ve raporlar ayrı ayrı oylandı.

AK Parti Rize Milletvekili Nusret Bayraktar kongrede yapmış olduğu konuşmada, “Milletimizden almış olduğumuz bu emaneti gelecek nesillere sağlıklı bir şekilde aktarmak için iyi bir hükümet, iyi bir parlamento, iyi bir teşkilat gerekiyor. Bunun için işin ana gövdesi, ana ekseni, büyük ağaç dediğimiz ana ağaç teşkilattır. Teşkilat ne kadar sağlam olursa o ağaç o kadar sağlam olur. Adalet ve Kalkınma Partisi sadece Türkiye’de değil bütün dünyada en güçlü en büyük partisidir.” dedi.

Konuşmaların ardından yönetim kurulunun ibrası, aday listelerinin tanıtımı yapıldı. Dilek ve temennilerin ardından seçimlere geçildi. Seçimlerde Çamlıhemşin ilçesinde 400 delegeden 270’i oy kullandı. Mevcut Başkan Ahmet Yılmaz 270 oyun tamamını alarak, yeniden AK Parti Çamlıhemşin İlçe Başkanı oldu.

AK Parti Çamlıhemşin İlçesi Yönetim Kurulu Listesi şu isimlerden oluştu: Başkan Ahmet Yılmaz, Şakir Yağcı, Ahmet Günba, Ahmet Kalay, Ömer Altun, Ahmet Kutkut, Mehmet Kestioğlu, Haluk Sönmez, Sema Akçam, Yasemin Sezgin, Osman Durmuş, Sezai Yağcı, Mustafa Kaçalın, Melek Aydın, Dilek Kestioğlu.

GALERİ

Copyright © 2014 Çamlıhemşin Belediyesi Tüm Hakları Saklıdır