HABERLER

BASIN AÇIKLAMASI

BASIN AÇIKLAMASI:
Çamlıhemşin Kaymakamlığı, Çamlıhemşin Belediyesi, Çamlıhemşin Ayder Çevre ve Turizm Derneği ve Ayder Mezrasi Ve Av çiçeği ( çeymakcur ) yaylasi güzelleştirme ve dayanışma Derneğinin almış olduğu ortaklaşa karar sonucu bu yıl 27-28 Ocak'ta 11.'si düzenlenecek olan Kardan Adam Şenliğinde yapılması düşünülen KONSERLER '' Zeytin Dalı Harekâtı'' nedeniyle iptal edildi.

Kardan Adam şenlik komitemiz tarafından Ayder Turizm merkezinde yaptığımız toplantıda Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Suriye’nin kuzeybatısında bulunan Afrin’deki terör örgütlerine yönelik sürdürdüğü Zeytin Dalı Harekâtı nedeniyle Festivalin iptali masaya yatırılırken Festivale katılacak olan ve önceden rezervasyonu yapılan misafirlerin mağduriyet yaşamaması adına SADECE FESTİVALİN EĞLENCE BÖLÜMÜ OLAN MÜZİK ve KONSER KISMINI KALDIRMA KARARI ALINMIŞTIR.

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Suriye’nin kuzeybatısında bulunan Afrin’deki terör örgütlerine yönelik sürdürdüğü Zeytin Dalı Harekâtı nedeniyle Ülkemizde çok önemli gelişmelerin yaşandığı bu günlerde, daha önceden planlamış olduğumuz 11. Kardan Adam şenliğinde programımızda yer alan Müzik eğlence programını iptal etme kararı aldık. Bu vesileyle aralıksız devam eden sınır ötesi temizlik operasyonunda şehadet şerbeti içen tüm şehitlerimize Yüce Allah’tan (C.C.) rahmet, kederli ailelerine başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Copyright © 2014 Çamlıhemşin Belediyesi Tüm Hakları Saklıdır