HABERLER

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI RİZE' DE

Uzun süredir tedavi gören ve önceki gün vefat eden AK Parti genel merkez seçim işleri başkan yardımcısı Yıldız Seferinoğlu’nun babası Cemal Seferinoğlu’nun cenaze törenine katılmak üzere Rize ye’ gelen Genel başkan yardımcıları Mustafa Şentop, Abdülhamit Gül, milletvekilleri Hilmi Bilgin ve Yusuf Başer ilk olarak AK Parti Rize İl başkanlığını ziyaret ederek AK Parti Rize İl başkanı Hikmet Ayar’la bir araya geldiler.

Daha sonra cenaze törenine katılmak üzere il başkanı Hikmet Ayar eşliğinde Ardeşen’e hareket eden Şentop ve Gül’ü Ardeşen’de Rize milletvekili Nusret Bayraktar ve Ardeşen belediye başkanı Hakan Gültekin karşıladı.

AK Parti Genel Başkan yardımcıları Şentop ve Gül AK Parti genel merkez seçim işleri başkan yardımcısı Yıldız Seferinoğlu’nun babası Cemal Seferinoğlu’nun cenaze törenine yapılacağı Ardeşen’in Ak kaya köyüne giderek cenaze törenine katıldı. Cenaze törenine Şentop ve Gül’ün yanı sıra AK parti Rize İl başkanı Hikmet Ayar, AK Parti Trabzon il başkanı Adnan Günnar, Sivas milletvekili Hilmi Bilgin, Yozgat milletvekili Yusuf Başer, Rize milletvekili Nusret Bayraktar, Çamlıhemşin belediye başkanı Osman Haşimoğlu, Ardeşen belediye başkanı Hakan Gültekin, Güneysu belediye başkanı Halil Turan,  il genel meclis başkanı Muhammed Avcı ve çok sayıda vatandaş katıldı. Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından merhum Cemal Seferinoğlu aile kabristanlığına defnedildi.

 

GALERİ

Copyright © 2014 Çamlıhemşin Belediyesi Tüm Hakları Saklıdır